Jak zvolit ty správné punčochy

Jak zvolit ty správné punčochy? Záleží především na tom, co si hodláte vzít na sebe a kam jdete. Pokud si na sebe obléknete krátkou sukni, je jasné, že sáhnete nejspíš po punčochových kalhotech. Zvláště v letních měsících jsou ale příjemnější buď samodržící punčochy, které sahají až do horních partií stehen, přičemž horní lem punčoch je opatřen silikonovým páskem, tzv. samonosným lemem, takže drží na těle bez potřeby dalšího uchycování a nebo punčochy, které se přichycují na podvazkový pás.

V případě, že zvolíte sukni nebo kalhoty sahající do půli lýtek, nemusíte se trápit v punčochových kalhotách, stačí Vám podkolenky, které ale musí dobře držet na noze, jinak budete celý den neustále pouze vytahovat punčochy. V případě dlouhých kalhot zvolte silonové ponožky.

Pokud se chystáte na důležitou obchodní schůzku nebo do společnosti, přizpůsobte tomu i kvalitu punčoch. Co se týká barvy punčoch, přizpůsobte jí barvě oblečení. Barvu punčoch se snažte sladit s oblečením, platí pravidlo, že punčochy by měly být o odstín světlejší než oblečení. Tmavší punčochy trochu zeštíhlují nohy, ale černá není vždy nejvhodnější a navíc tmavé punčochy více přitahují pozornost, takže pokud chcete své nohy spíše skrýt, volte světlejší odstíny. V případě, že si nejste jistá, jakou barvu punčoch zvolit, vsaďte na tělovou tak o odstín tmavší než je Váš make-up.

Veškeré námi nabízené punčochové zboží pochází od českého výrobce.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.