Soutěže

Soutěž o batoh Roxy byla ukončena. Výhercem soutěže se stala paní Kamila Švrčková z Ostravy.

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKY:

1/ Jakou nosnost má většina městských/školních batohů? do 5 kg

2/ Prodáváme také batohy značky Fila? - ano

3/ Tipněte si, kolik lidí se zúčastní této soutěže? - 254 lidí

 

Odpovědi najdete na našem webu www.kabelky-tasky.cz

 

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu www.ceske-souteze.cz

 

Pravidla soutěže na Kabelky-tašky.cz

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je Ing. Lucie Romanová se sídlem Bohuslavice nad Vláří 39, 763 21, IČ 75410800, www.kabelky-tasky.cz.

 

Trvání soutěže

Soutěž probíhá na území České republiky od 23. července 2016 do 31. srpna 2016.

Správné odpovědi na soutěžní a tipovací otázku spolu se jménem zašlete na náš email soutez@kabelky-tasky.cz. Do předmětu emailu uveďte „soutěž“. Výherci budou uveřejněni na našem webu do 6.9.2016.

Vyhrává jeden výherce, který splní všechny podmínky soutěže, tj. správně odpoví na soutěžní otázky a bude nejblíže správné odpovědi na rozhodnou otázku. Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let trvale žijící na území České republiky. 

 

Vylosování a předání cen

Do 6.9.2016 bude ze všech správných odpovědí vylosován jeden výherce, který obdrží výhru – Batoh Roxy, viz. http://www.kabelky-tasky.cz/batohy/maly-batoh-roxy-always-core/

Výherce bude o výhře informován prostřednictvím e-mailu. Výherce má 7 dní na reakci, kde uvede dodací adresu a telefonní číslo pro doručení zásilky. Výhra bude výherci zaslána poštou jako doporučená zásilka. V případě, že se výherce o výhru nepřihlásí do 14 dní od kontaktování, ztrácí na výhru nárok.

Výherce bude po skončení soutěže zveřejněn na stránkách www.kabelky-tasky.cz, v sekci „Soutěže“ a na stránkách Facebooku.

 

Obecná ustanovení

Účastnit se této soutěže může každý občan České republiky starší 18 let, který zašle odpověď e-mailem na uvedenou e-mailovou adresu. Z účasti jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo jiném obdobném poměru k organizátorovi.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo nahradit výhru výhrou odpovídající hodnoty. Výhra není vymahatelná a nelze ji vyplatit alternativně v hotovosti. Pořadatel soutěže je oprávněn rozhodovat ve všech otázkách týkajících se této soutěže dle svého uvážení a podle platných zákonů.

Soutěžící může hlasovat pouze jednou, smí použít jednu e-mailovou adresu.

 

Ochrana osobních údajů

Účastí v soutěži vyjadřujete svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů za účelem vyhodnocení soutěže, předání výhry a pro marketingové účely organizátora soutěže. Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou bez Vašeho souhlasu poskytnuty třetím osobám ani jiným subjektům. Kdykoliv můžete požádat o jejich změnu či vymazání zasláním e-mailu na soutez@kabelky-tasky.cz.

 

1/ Soutěž o tašku Gola (28.3.-28.4.2016)

Výherkyní se stala paní Mirka Škampová.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.